Przejdź do głównej zawartości

Imago

Tak jak można się było spodziewać po wielu projektach pobocznych serwisu Transportnews, tak i teraz projekt osobnej strony informatora o utrudnieniach w komunikacji we Wrocławiu został wchłonięty w sekcję Forum.
Tymczasem pod dotychczasowym adresem www.busnews.tk po raz kolejny pojawił się zarys czegoś nowego.

Tym razem to ma być informator komunikacyjny traktujący o niewielkim mieście Nysa w województwie opolskim. Nie wiem co z tego wyniknie – w każdym razie, póki co, jest jeszcze bardziej ubogi, jak wałbrzyska sekcja Transportnews i wieje tam pustką, ale wkrótce może się to zmieni Puszczam oczko

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KM-Forum: rebranding

Jedno z poczytnych for o komunikacji miejskiej zostało zmuszone do zmiany silnika skryptu forum na nowsze. Niestety wiązało się to z tym, że cały dotychczasowy styl przestał działać i forum stanęło przed dylematem – co dalej.

Przeważała opinia, żeby wrócić do starego wyglądu, jednak po dłuższym namyśle, oraz po długiej batalii ws. dopracowania szczegółów z Administracją, udało się wypracować pewien kompromis.

Pierwszym zadaniem było przygotowanie logotypu.
Poprzednie logo
Nowe logo
Dotychczasowy logotyp, który opierał się na wizerunku pojazdów komunikacji miejskiej i nazwie adresu, został zastąpiony przez logotyp o nowoczesnej formie, który nie musi się podpierać wizerunkiem pojazdów firm trzecich. Logo ma wartość przekazu, jest charakterystyczne, co pozwala na rozwój marki km-forum.com.pl i odświeżenie jej wizerunku.

Projekt rebrandingu km-forum.com.pl zakłada także zmianę wyglądu forum, oraz galerii. Prace te są w toku.

Transportnews po nowemu na 10 urodziny

Z okazji mijających 10 urodzin, portal Transportnews otrzymał odświeżoną oprawę. Jest ona rozwinięciem myśli przewodniej przedstawionej w grafikach na profilu na facebooku.

km-forum wizja przyszłości

Rebranding km-forum.com.pl został zakończony. Jako jedno z nielicznych stron o tematyce transportowej posiada nowoczesne i wyraziste logo. Wpasowuje się ono w obecne trendy. Dopełnieniem nowoczesnego logo jest zastosowana na stronie typografia.