Przejdź do głównej zawartości

Coś tam coś tam…

Rozdwajam się… Wykładam kolejną stronę i kolejne już przenosiny pierdół blogowych. Pod szmacianym adresem http://criermediter.blogspot.com/ przesunięte po raz kolejny zostały notki, które jeszcze pamiętają stare czasy świetności GTG (a wcześniej jeszcze dwa razy wędrowały z miejsca na miejsce, najpierw na zewnętrzny serwer, a później na http://kamilprzem.blogspot.com/, które jednak i teraz stało się zwykłym devblogiem) i niemal codzienne wpisywanie nowych wpisów.

Niedawno z GTG wyfrunął video blog, który znalazł swoje miejsce też na blogspocie: http://bonearmy.tk/. Pomyśleć, że jeszcze niedawno wszystkie te wpisy z powyższych blogów można było obejrzeć na myGTG. Nie wiem, może już się wypaliłem i wszystko co utworzę, zaraz później przekształca się w co innego, a później ginie w niepamięć, jak np. http://gtalibration.tk/ – pierwszy bardziej ambitny projekt internetowy.

Co do FBA, to chyba wkrótce także i tą stronę czekać będzie zmiana. Bo na razie z video bloga zaczyna się wyłaniać spis recenzji płyt muzycznych. Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce pewnie zacznie brakować na nim miejsca na jakieś newsy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KM-Forum: rebranding

Jedno z poczytnych for o komunikacji miejskiej zostało zmuszone do zmiany silnika skryptu forum na nowsze. Niestety wiązało się to z tym, że cały dotychczasowy styl przestał działać i forum stanęło przed dylematem – co dalej. Przeważała opinia, żeby wrócić do starego wyglądu, jednak po dłuższym namyśle, oraz po długiej batalii ws. dopracowania szczegółów z Administracją, udało się wypracować pewien kompromis. Pierwszym zadaniem było przygotowanie logotypu. Poprzednie logo Nowe logo Dotychczasowy logotyp, który opierał się na wizerunku pojazdów komunikacji miejskiej i nazwie adresu, został zastąpiony przez logotyp o nowoczesnej formie, który nie musi się podpierać wizerunkiem pojazdów firm trzecich. Logo ma wartość przekazu, jest charakterystyczne, co pozwala na rozwój marki km-forum.com.pl i odświeżenie jej wizerunku. Projekt rebrandingu km-forum.com.pl zakłada także zmianę wyglądu forum, oraz galerii. Prace te są w toku.

km-forum wizja przyszłości

Rebranding km-forum.com.pl został zakończony. Jako jedno z nielicznych stron o tematyce transportowej posiada nowoczesne i wyraziste logo. Wpasowuje się ono w obecne trendy. Dopełnieniem nowoczesnego logo jest zastosowana na stronie typografia.

Transportnews po nowemu na 10 urodziny

Z okazji mijających 10 urodzin, portal Transportnews otrzymał odświeżoną oprawę. Jest ona rozwinięciem myśli przewodniej przedstawionej w grafikach na profilu na facebooku.